دوشنبه 4 خرداد 1394   09:39:05
عناوين اصلي
معاونت ها
فعاليت در حوزه فرهنگي، آموزشي و پژوهشي، سه رويكرد اصلي رييس جديد واحد رودهن رييس جديد واحد رودهن: سه رويكرد اصلي در برنامه اينجانب شامل...
در مراسم معارفه اعلام شد:
رييس جديد واحد رودهن گفت: سه رويكرد اصلي در برنامه اينجانب شامل" حوزه فرهنگي ،آموزشي و پژوهشي" است كه با توكل به خدا و همكاري استادان و كاركنان در مسئوليت محوله انجام وظيفه خواهيم كرد. 
مراسم توديع غلامحسين حيدري رئيس سابق دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن و معارفه عليرضا ايرانبخش با حضور صمد مومن بالله رئيس منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامي و بهروز ميرزا دبير منطقه، مسعود بني اسد مدير كل انتصابات سازمان مركزي – قرائي مدير كل اداره انتصابات منطقه 8 و با حضور جمعي از استادان– كاركنان و دانشجويان در سالن اجتماعات واحد رودهن برگزار شد.
در ابتداي مراسم حيدري، هفته دولت و روز كارمند را تبريك گفت و اظهار داشت: طي حدود پنج سال خدمت در اين واحد دانشگاهي با همكاري صميمانه استادان – كاركنان به توفيقات مهمي دست يافته ايم.
حيدري در بخشي از خدمات دوران تصدي خود شامل ارتقاء دفتر فرهنگي به معاونت فرهنگي، تدفين شهيد گمنام در اين واحد ، كسب سه سال متوالي رتبه برتر در دروس دفاع مقدس و كسب رتبه اول امور مالي در منطقه 8 ، تصويب 40 رشته جديد در مقاطع مختلف ، فعاليت هاي برتر عمراني ، خدمات رفاهي دانشجويان و طرح اتوماسيون غذايي اشاره كرد.
در ادامه عليرضا ايرانبخش رئيس جديد واحد رودهن اظهار داشت : خدا را شاكرم كه در شرايطي به واحد رودهن معرفي شدم كه دانشگاه را در شرايط پويايي، بالندگي و سازندگي مشاهده مي كنم و خدماتي از سوي مسئولين قبل آماده شده است كه علاقه مندان براي كسب علم و دانش بتوانند از اين مجموعه عظيم علمي و فرهنگي و پژوهشي استفاده كنند.
وي گفت : از روساي قبلي دانشگاه و همكاران، بويژه حيدري كه چندين سال زحمت كشيده اند تشكر مي كنم و بايد سعي كنيم از تمام ظرفيت موجود استفاده شود و با وحدت، صداقت، همدلي دست به دست هم دهيم و با رهنمودهايي كه فرهاد دانشجو رئيس دانشگاه آزاد اسلامي و مومن بالله رئيس منطقه 8 دارند به ايفاي نقش بپردازيم و با وحدت كلمه در مسير اهداف نظام مقدس اسلامي گام برداريم.
وي اظهار داشت: سه رويكرد اصلي در برنامه اينجانب شامل" حوزه فرهنگي ،آموزشي و پژوهشي" است كه با توكل به خدا و همكاري استادان و كاركنان در مسئوليت محوله انجام وظيفه كنيم.
مومن بالله رئيس منطقه 8 دانشگاه آزاداسلامي نيز در اين مراسم بيان داشت: در ايامي دور هم جمع شده ايم كه يك هفته ازماه مبارك رمضان نگذشته است و اين ماه عبادت و خودسازي نقش مهمي در زندگي انسان ها براي تكامل دارد .
وي گفت : هفته دولت و روز كارمند را گرامي مي داريم و براي شادي روح شهيدان بزرگوار، رجايي و با هنر و شهيدان انقلاب اسلامي ، علّو درجات از خداوند متعال مسالت داريم .
وي بيان داشت : در نظام هستي تغييرات وجود دارد آمدن و رفتن پايان كار نيست بلكه شروع كار مجددي در حوزه ديگري براي ارائه تجربيات است و ما وظيفه داريم آرمان هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) ،مقام معظم رهبري ، شهدا و ايثارگران دفاع مقدس رابه منصه حضور برسانيم .
وي اظهار داشت : دشمنان انقلاب اسلامي در 8 سال دفاع مقدس نتوانستند به اهداف شوم خود برسند و دست به ترور دانشمندان هسته اي زدند، خون اين شهيدان انقلاب را زنده مي كند.
وي در پايان مجدداً از زحمات حيدري و همكاران تشكر و حكم عليرضا ايرانبخش ، رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي رودهن كه از سوي دانشجو رئيس دانشگاه آزاد اسلامي صادر شده بود را به وي ابلاغ كرد.

تعداد بازديد اين صفحه: 1406
گالري عكس
پيوندها                         

خانه | بازگشت | Guest (r_guest)

MCCIP Portal Generator
Powered By Sigma ITID.