چهارشنبه 1 مرداد 1393   05:59:29
عناوين اصلي
اساتيد
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 15242437
تعداد بازديد اين صفحه: 7328
در امروز: 2019
اين صفحه امروز: 4
آدرس پست الكترونيك اساتيد گروه روانشناسي

نام
نام خانوادگي
محل خدمت
پست الكترونيكي
الهام
ارجمند
گروه روانشناسي
Arjmand@riau.ac.ir
صفيه
بهزادي
گروه روانشناسي
Behzadi@riau.ac.ir
خديجه
سبط الشيخ انصاري
گروه روانشناسي
Ansari@riau.ac.ir
هادي
بحيرايي
گروه روانشناسي
Bahiraie@riau.ac.ir
محمدرضا
نيكخو
گروه روانشناسي
m.nikkhoo@riau.ac.ir
نيمتاج
سياح سياري
گروه روانشناسي
nimtaj@riau.ac.ir
مهرداد
ثابت
گروه روانشناسي
Sabet@riau.ac.ir
مهدي
خدادادي
گروه روانشناسي
Khodadadi@riau.ac.ir
حميد
محمدي فرود
گروه روانشناسي
hfmohammadi@riau.ac.ir
نرگس
باباخاني
گروه روانشناسي
Babakhani@riau.ac.ir
پگاه
فرخ زاد
گروه روانشناسي
farokhzad@riau.ac.ir
عليرضا
نورالله
گروه روانشناسي
Noorollah@riau.ac.ir
شهرام
نعمت زاده
گروه روانشناسي
Nematzade@riau.ac.ir
جعفر
نجفي زند
گروه روانشناسي
Najafizand@riau.ac.ir
فرزانه
صداقت
گروه روانشناسي
Sedaghat@riau.ac.ir
سياوش
گودرزوند چگيني
گروه روانشناسي
Chegini@riau.ac.ir
منيژه
صادقي بنيس
گروه روانشناسي
Sadeghi@riau.ac.ir
بهشته
ميرزايي
گروه روانشناسي
Mirzaei@riau.ac.ir
فريبا
نبوي آل اقا
گروه روانشناسي
Nabavi@riau.ac.ir
مسعود
عارف نظري
گروه روانشناسي
Nazari@riau.ac.ir
زهرا
معين
گروه روانشناسي
Zmoein@riau.ac.ir
اكرم
انصاري مقدم
گروه روانشناسي
a.moghadmi@riau.ac.ir
سوسن
صابر
گروه روانشناسي
Saber@riau.ac.ir
حسن پاشا
شريفي
گروه روانشناسي
Sharifi@riau.ac.ir
سيديحيي
سيدمحمدي
گروه روانشناسي
Mohammadi@riau.ac.ir
داود
كرمي
گروه روانشناسي
Karami@riau.ac.ir
حمزه
گنجي
گروه روانشناسي
Hganji@riau.ac.ir
اشرف السادات
قريشي
گروه روانشناسي
Ghoreyshi@riau.ac.ir
اصغر
فروع الدين عدل
گروه روانشناسي
Adl@riau.ac.ir
بهزاد
علي گوهري
گروه روانشناسي
Ali gohari@riau.ac.ir
هايده
صابري
گروه روانشناسي
Hsaberi@riau.ac.ir
كيانوش
هاشميان
گروه روانشناسي
Hashemian@riau.ac.ir
حسين
ابراهيمي مقدم
گروه روانشناسي
Hmoghadam@riau.ac.ir
خديجه
ابوالمعالي الحسيني
گروه روانشناسي
Abolmaali@riau.ac.ir
ساعد
احمدي
گروه روانشناسي
Ahmadi@riau.ac.ir
فريبا
بشردوست تجلي
گروه روانشناسي
Basher doost@riau.ac.ir
مينا
مجتبايي
گروه روانشناسي
Mojtabaie@riau.ac.ir
نسترن
شريفي
گروه روانشناسي
Sharifi@riau.ac.ir
شادي
جزايري
گروه روانشناسي
Jazayeri@riau.ac.ir
افسانه
طاهري
گروه روانشناسي
Taheri@riau.ac.ir
رحيم
داوري
گروه روانشناسي
Davari@riau.ac.ir
سيمين
بشردوست
گروه روانشناسي
Sbashardocst@riau.ac.ir
مالك
ميرهاشمي
گروه روانشناسي
Mirhashemi@riau.ac.ir
نسرين
باقري
گروه روانشناسي
Bagheri@riau.ac.ir
فرح
لطفي كاشاني
گروه روانشناسي
 lkashani@riau.ac.ir
حميدرضا
حسين شاهي
گروه روانشناسي
Shahi@riau.ac.ir
شهرام
وزيري
گروه روانشناسي
Vaziri@riau.ac.ir

آرزو

شمالي اسكويي
گروه روانشناسي
a.oskoei@riau.ac.ir
پيوند ها





      

                         

خانه | بازگشت | Guest (r_guest)

MCCIP Portal Generator
Powered By Sigma ITID.